Pro zaměstnavatele

Pro zaměstnavatele

Tato sekce je důkazem toho, že náš portál není zdaleka určen pouze jednotlivcům – fyzickým osobám, ale také zaměstnavatelům. Zejména vám je tato sekce určena. Mnoho zajímavého se zde ale najde i pro ostatní návštěvníky, kteří chtějí získat zajímavé informace z oblasti ekonomiky a trhu práce.

V této sekci jsme shromáždili informace, které mohou zaměstnavatelům pomoci při rozhodování o dalším směřování jejich firmy, zejména pak v oblasti řízení a rozvoje interních lidských zdrojů.

Jste-li zaměstnavatel, pak se v současné době jen těžko obejdete bez kvalitních a aktuálních informací o situaci na trhu práce. Tato fakta vám mohou pomoci rychle reagovat a přizpůsobit směřování vaší firmy požadavkům trhu. Pro získání kvalitního přehledu o regionálním trhu práce vám nabízíme aktuální informace o situaci na trhu práce v Plzeňském kraji.

Netřeba zdůrazňovat, že trh práce pochopitelně úzce souvisí s ekonomikou, proto vám zde dále nabízíme také důležité ekonomické informace.

Co vlastně zaměstnavatelé požadují od svých zaměstnanců? Tak to můžete zjistit z celé řady přehledně zpracovaných studií Národního ústavu pro vzdělávání týkajících se požadavků zaměstnavatelů.

Informace pro sociální partnery

Staňte se členy patnerské sítě a mějte aktuální informace o trhu práce a ekonomice.

Více informací

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem
a státním rozpočtem České republiky.

Vytvořilo: Creative Studio s.r.o.
založeno na redakčním systému 4site CMS