Chci se dozvědět něco o sobě

Hlubší poznání vašich stávajících zájmů, schopností a dovedností vám umožní ujasnit si své aktuální vzdělávací a profesní potřeby, tj. např. zjistit, v čem jste dobří, kde byste se mohli dobře uplatnit nebo v čem byste se mohli dále vzdělávat.

Máte-li chuť lépe poznat sami sebe, můžete využít celou řadu on-line dostupných testů. Při testování mějte však na paměti, že výsledek jednoho testu nemá dostatečnou výpovědní hodnotu a je třeba ho ověřovat dalším sebepoznáním.

  • Kompetence pro trh práce – pod odkazem „Otestujte se“ (v levém menu) máte možnost vybrat si z cca 16 různě zaměřených testů. Jejich vyplněním můžete např. zjistit, jestli umíte spolupracovat, zda se umíte dobře prezentovat, jak řešíte konflikty či zda dokážete být výkonní.
  • Pracovní a profesní počítačová diagnostika COMDI – zde na vás čekají různé krátké on-line testy. Každý z testů vám zabere zhruba 10 minut a vaše výsledky si můžete snadno vytisknout a uschovat. Otestovat se zde můžete zcela zdarma v pěti různých oblastech (asertivita, jak využívám čas, styl učení, emocionální inteligence, vůle).
  • Průvodce světem povolání – možnost vyplnění dvou krátkých dotazníků (dotazník zájmů a dotazník dovedností v levém menu), jejichž výsledky vás přímo nasměřují ke konkrétním povoláním, která by se hodila k vaší osobnosti.

Pro vážné zájemce o testování své osobnosti nabízíme i odkazy na testy, jejichž vyhodnocení je v závěru zpoplatněno formou SMS (většinou cca 99 Kč).

Pokud byste si chtěli zkusit nějaké psychotesty, vyzkoušejte např.:

  • Psychotesty – široký výběr odkazů na nejrůznější psychologické testy, vyhodnocení některých psychotestů je zpoplatněno formou SMS (většinou cca 90 Kč).

Počítejte však s tím, že toto psychologické testování vám zabere více času i pozornosti. Výsledky psychologických testů berte s rozvahou, někdy můžete narazit na nepříliš povedený test, jehož výsledky mohou být zavádějící nebo laikovi méně srozumitelné.

Pokud byste si chtěli o svých možnostech a potřebách rozvoje pro uplatnění na trhu práce popovídat s odborníkem, kontaktujte:

IPCDV

Podpora Vašeho profesního růstu, dalšího vzdělávání a orientace na trhu práce.

Více informací

Další vzdělávání

Vzdělávejte se prostřednictvím rozvoje Vašich klíčových dovedností.

Více informací

Zaměstnání a práce

Získejte aktuální informace o trhu práce, povoláních a profesích.

Více informací

Kariérové poradenství

Poraďte se s odborníky o možnostech rozvoje Vaší kariéry (Vašeho kariérního růstu).

Více informací

Informace pro sociální partnery

Staňte se členy patnerské sítě a mějte aktuální informace o trhu práce a ekonomice.

Více informací

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem
a státním rozpočtem České republiky.

Vytvořilo: Creative Studio s.r.o.
založeno na redakčním systému 4site CMS